Продаються складські стелажі
Продаються складські стелажі
1.00 грн

Продаються складські стелажі

publishПідняти

Продаються складські стелажі

publishПідняти
 
1.00 грн
1.00 грн

Стелажі палетні .
Стелажі
використовуються для зберігання на складі піддонів з вантажем. Забезпечують ефективне використання площі і висоти складу.
Рами і траверси палетного стелажу виготовлені з металевих холоднокатаних профілів. Товщина сталі – 3 мм. Траверси палетного (горизонтальні несучі елементи) кріпляться до рам (вертикальних несучих елементів) за допомогою зачепів, з регульованим по висоті кроком 100 мм.

Покриття палетних стелажів – полімерне порошкове. Стелажі даного типу витримують рівномірне навантаження на ярус від 500 кг до 4000 кг. Максимальне навантаження на стелаж – 9000-12000 кг.

 

Стелажі середньої серії. Поличкові стелажі .
Стелажі даного типу, використовуються для зберігання штучних вантажів, коробок, ящиків.
Рама поличкового стелажу складається з двох вертикальних стійок (гнутий профіль з ребрами жорсткості 50х25х13х8 мм з перфорацією), з’єднаних між собою горизонтальними і похилими розкосами. Стійки стелажу виготовлені з оцинкованого металу. Траверса стелажу виконана з гнутого листового металу товщиною 1,8 мм із зачепами для кріплення до рам.

Покриття траверс – полімерне порошкове. По бажанню клієнта поличкові стелажі комплектуються металевими полицями або полицями з ДСП. Крок перестановки траверс – 75 мм. Максимальне навантаження на полицю – 400 кг.

 

Стелажі легкої серії. Поличкові стелажі .
Стелажі аналогічні до поличкових стелажів середньої серії. Відрізняються меншою вантажопідйомністю (80-120 кг на полицю) і, відповідно, меншою ціною. Елементи стелажу виконані з оцинкованого металу, крок перестановки

полиць – 200 мм.

 

В’їзні стелажі  drive in.
Стелажі drive in, використовуються для зберігання однотипних вантажів на піддонах. Забезпечують максимальну ефективність використання висоти і площі складу. Конструкція даного стелажу виконана на основі елементів палетного стелажу і направляючих для складування піддонів з вантажем.

 

Пересувні (мобільні) стелажі (архівні)
Стелажі пересувні (архівні) необхідні для зберігання архівів  бібліотек, проектних інститутів, банків, та в ін. приміщеннях. Дані стелажі забезпечують найбільш ефективне використання площі архівного приміщення, а також захищеність архівних документів.

Пересувні стелажі (мобільні стелажі) здатні використати до 90% площі приміщення.
Пересування стелажів по вмонтованих у підлогу рейках (направляючих) здійснюється за рахунок обертання важеля рухомого механізму. У блоці мобільних стелажів (архівних стелажів) існує тільки один прохід для обслуговування, якій створюється шляхом пересування стелажів в будь-якому місці блоку, що набагато ефективніше по відношенню до стаціонарних стелажів.

 

Багатоповерхова стелажна конструкція (платформа). Мезонін .
Мезонин (двохповерховий стелаж) використовується для зберігання великої номенклатури дрібних і середніх вантажів (автозапчастини, медикаменти, канцтовари, тощо) у два і більше поверхи (двохповерховий стелаж). На заданій висоті платформи (двохповерхового стелажу) створюється металеве або дерев’яне перекриття. Пересування між поверхами відбувається за допомогою сходів або ліфту.  Мезонин (двохповерховий стелаж) забезпечує ефективне використання висоти складу за умов ручного доступу до вантажів.

 

Стелаж А-подібний.
Секція стелажу – збірно-розбірна конструкція, призначена для вертикального складування і зберігання довгомірних вантажів, стелаж для будівельних матеріалів.


Стелаж консольний.
Стелаж (консольний стелаж) – збірно-розбірна стелажна система, призначена для горизонтального складування і зберігання довгомірних вантажів.

Інформація про продавця:
Працює з UB.ua 8 років 8 місяців 29 днів
Адреса
Зареєструватись для розміщення оголошень
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create