Пропонуємо термінали збору даних Symbol
Пропонуємо термінали збору даних Symbol
  • +38 (044) 332-70-XX
Ціна договірна

Пропонуємо термінали збору даних Symbol

publishПідняти
Додано: 05 грудня 2011 в 15:37

Пропонуємо термінали збору даних Symbol

publishПідняти
 
Ціна договірна
Ціна договірна
Дізнатись ціну

ПП «Спецформат» пропонує термінали збору даних Symbol - найпопулярніші моделі торгової марки Motorolla, а також надає повний спектр послуг з впровадження та підтримки даного обладнання.

Термінали збору даних, скорочено ТСД - це компактні мобільні переносні комп'ютери, оснащені дисплеєм та різними пристроями введення даних: клавіатурою, сканером штрихкодових або RFID міток, зчитувачем магнітних карт. Термінали збору даних призначені для роботи в різних системах автоматизації в якості мобільних робочих місць, які переміщуються разом з працівником (наприклад, комірником на складі або товарознавцем в магазині) і через які можливий оперативне введення/отримання даних в/з системи автоматизації в процесі приймання, відвантаження штрихкодованної продукції, інвентаризації, виконання інших операцій, результати яких необхідно точно і максимально оперативно відобразити в обліковій системі. Способів обміну даними між обліковою системою та мобільним робочим місцем досить багато: починаючи від застарілих інфрачервоних (IrDA) і RS-232 інтерфейсів і закінчуючи сучасними USB та бездротовими bluetooth і wi-fi (бездротовим Ethernet). У ПП «Спецформат» ви зможете придбати популярні моделі ТСД, такі як: Symbol mc 9500, Symbol mc 3100, Symbol mc 9090, Symbol mc 2090.

Вигідна ціна на термінали збору даних Symbol, якість і швидкість обслуговування, лояльне ставлення до покупців - те, що вигідно відрізняє компанію «Спецформат» від інших.

Крім терміналів збору даних Symbol, підприємство пропонує сканери штрих-коду Symbol, Metrologic, Proton, Zebex, Datalogic, Opticon та принтери для друку етикеток і штрих-кодів Zebra, Datamax, Toshiba, Citizen, Postek, Proton.

Щоб замовити та придбати термінал збору даних Symbol, або якщо вас цікавить ціна, дзвоніть за тел.: (044) 332-70-53, (050) 383-58-18, (050) 383-58-19 або пишіть info@bar-code.com.ua

premium
Інформація про продавця:
Адреса
04119, Україна, Київська, Київ, проспект Відрадний, будинок 95к, офіс 401
Телефони
  • +38 (044) 332-70-XX
Зареєструватись для розміщення оголошень
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create