Зерносушарка NEODRY ND1302 XL
Зерносушарка NEODRY ND1302 XL
92000.00 дол

Зерносушарка NEODRY ND1302 XL

publishПідняти
Додано: 16 липня 2015 в 10:20

Зерносушарка NEODRY ND1302 XL

publishПідняти
 
92000.00 дол
92000.00 дол
Замовити

Зернові сушарки "NEODRY" належать до категорії модульних або колонкових. Конструктивно вони виконані з модулів та колон(секцій), кількість яких залежить від заявленої споживачем продуктивності. При проектуванні даної сушарки враховано всі переваги та недоліки подібних аналогів. Тому дані комплекси надійні, енергоекономні, прості в експлуатації та обслуговувані.

Принцип роботи:

-Вентилятор нагнітає в камеру потік повітря з навколишнього середовища, який надалі розділяється на два. Один потік надходить в камеру змішування, а другий одночасно нагрівається проходячи через пальник. В камері змішування обидва потоки за допомогою відбивачів змішуються, забезпечуючи рівномірність температури реагенту сушіння в будь-якій точці камери.

-Зерно надходить у верхній бункер, а розташований там шнек рівномірно по черзі заповнює колони. При повному завантаженні всіх колон, шнек автоматично вимикається і навпаки.

-Внутрішні і зовнішні стінки колон виготовлені у вигляді решет з відповідною перфорацією, що дає можливість ефективно продути шар зерна(33 см.), при цьому підтримуючи температуру задану оператором.

-В нижній частині сушарки розташовані дозуючі вальці, з швидкістю обертання яких , регулюється час знаходження зерна в колонах. Саме цим забезпечуються ті чи інші режими сушіння. Дозуючі вальці подають висушене зерно на нижній розвантажувальний шнек, який в свою чергу транспортує зерно до споживича чи на зберігання.

free
Інформація про продавця:
Адреса
Україна, Тернопільська, Збараж, вул. Заводська, будинок 53
Телефони
Зареєструватись для розміщення оголошень
Написати автору оголошення
Інформація про продавця
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create