Маска медична купити дозволить навіть трішечки здоров'я

Рубрика: Медицина
Полтавська Додано: 18 серпня 2015 в 11:25 publishПідняти
Маска медична купити дозволить навіть трішечки здоров'я

Захисна маска медична купити дозволить навіть трішечки здоров'я. І це правда.

Адже, якщо ви будете проводити правильну профілактику в період піку епідемії, ви зможете допомогти собі зробити свій організм витривалішим до різних недуг.

Замовляйте медичні маски в компанії “Спецтехпром”. За детальнішою інформацією зверніться за контактними телефонами або зайдіть на наш інтернет-сайт http://medical-masks.ub.ua/ua/ua/

Замовити
Автор оголошення: Медичні маски, респіратори, захисні костюми Л-1, протигази ГП-7, ізолюючі протигази ГП-9
  • +38 (050) 49 79 1XX

Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора

Замовити
продам 03 грудня 2019 в 14:51
Костюм хімзахисту Л-1 дозволяє забезпечити надійний захист шкірних покривів. Також його можна використовувати багаторазово, тільки після кожного використання варто обробити. З усім каталогом засобів захисту можна ознайомитися на сайті компанії. Викону…
Замовити
продам 03 грудня 2019 в 14:31
Фільтруючий протигаз забезпечує максимально надійний захист зору, органів дихання та шкіри обличчя. Таким чином, можна уникнути потрапляння різних отруйних речовин до слизових оболонок та дихальних шляхів. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань…
Замовити
продам 03 грудня 2019 в 14:18
Мікрон респіратор виготовлений із високоякісних фільтрувальних матеріалів. Додатково нанесений статичний заряд, що забезпечує відмінний захист від будь-яких забруднень. Спеціальний дизайн клапану видиху дозволяє забезпечити великий об'єм повітря та вих…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Premium
Працює з UB.ua 6 років 6 місяців 16 днів
Адреса: 39600, Україна, Полтавська, Кременчук, вул.Київська, будинок 3а
Телефон:
  • +38 (050) 49 79 1XX

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:

Замовити дзвінок
person
phone
email