ШУТЬ СЕРГІЙ - АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ
ШУТЬ СЕРГІЙ - АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ

ШУТЬ СЕРГІЙ - АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ

publishПідняти
Додано: 20 червня 2017 в 12:04

ШУТЬ СЕРГІЙ - АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ

publishПідняти
 
Ціна договірна
Ціна договірна

   Відкриття кримінального провадження відносно громадянина – це одна із найнеприємніших новин у його житті та його близьких. Але не варто через це відразу ж панікувати. Адже вихід є з будь-якої ситуації, у тому числі й у тих справах, у яких винуватця притягують до кримінальної відповідальності. А вихід тільки один – звернутися по допомогу до професіонала, що дійсно знає, як проходить досудове та судове слідство. Коли я берусь за кримінальну справу, я  ретельно вивчю матеріали справі та знаходжу в них слабкі місця, які в подальшому зможу використати для побудови стратегії із захисту підозрюваного або обвинуваченого в суді.

   Є ще одна причина, чому необхідна допомога адвоката у кримінальному провадженні. В органах досудового слідства працює своя, специфічна система, відповідно до якої слідчий може завести на підозрюваного ще одну або більше кримінальних справ, якщо випаде така можливість. Професійний адвокат по кримінальному праву, вчасно найнятий підозрюваним або його близькими, може запобігти подібній ситуації та спрацювати на випередження.

   Я та моя команда можемо надати вам професійну юридичну допомогу в будь-якій карній справі. Адже хто ще, як не адвокат у кримінальному процесі, зможе відстояти вашу правову позицію, маючи на це відповідні процесуальні повноваження. Наш багаторічний досвід у галузі кримінального права дає підстави вважати, що найкраще закінчення кримінального провадження для клієнта – це оправдальний вирок або закриття кримінального провадження, шляхом правильного вибору стратегії захисту та надання до суду безперечних доказів невинуватості обвинуваченого.

   Якщо ви бажаєте, щоб вас захищав кваліфікований адвокат по кримінальним справам, якому можна довіритися, тоді можете сміливо звертатися до мене. Адже, якщо вчасно не знайти особистого правозахисника, слідчий призначить вам його особисто. І тоді навряд чи можна буде розраховувати на рятівний захист у суді.

На попередню консультацію ви можете записатися за телефоном:

 

(044) 221-27-02  або по ел. пошті help102@ukr.net.

Інформація про продавця:
Працює з UB.ua 8 років 11 місяців 6 днів
Адреса
Київ вул.Б.Хмельницького
Зареєструватись для розміщення оголошень
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create