Якщо ви мрієте про сучасну квартиру, тоді вам сюди!
Якщо ви мрієте про сучасну квартиру, тоді вам сюди!
Ціна договірна

Якщо ви мрієте про сучасну квартиру, тоді вам сюди!

publishПідняти
Додано: 15 травня 2012 в 21:19

Якщо ви мрієте про сучасну квартиру, тоді вам сюди!

publishПідняти
 
Ціна договірна
Ціна договірна
Дізнатись ціну

Дизайн інтер'єру квартир - велике перетворення вашої оселі!

Наш будинок - це відображення нас самих. Це те місце де ми відпочиваємо... І коли мова йде про дизайн інтер'єру квартир чи дизайн інтер'єру будинку, ми хочемо перетворити порожні стіни в те, що представляло б нашу мрію. А такі великі перетворення - це справа рук професіоналів.

Дизайн інтер'єру квартир здійснює команда кваліфікованих спеціалістів компанії Златограф Інтер'єр. Фірма має багаторічний досвід роботи у сфері, сьогодні портфоліо компанії налічує десятки виконаних проектів, серед яких дизайн інтер'єру квартир, дизайн інтер'єру будинку тощо.

Дизайн інтер'єру квартир включає в себе вирішення багатьох питань. На цьому етапі вирішується якими будуть підлогові покриття, оздоблення стін, двері, меблі, складається план освітлення.

Дизайн інтер'єру квартир може виконуватися відразу за архітектурним етапом, а може і разом з ним, якщо форма й функції приміщення залишаються попередніми або ж міняються несуттєво. Якщо мова не йде про спорудження нової будівлі і її приміщень, то дизайн інтер'єру містить в собі і деталізоване архітектурне проектування.

Шукаєте надійну компанію, яка зможе створити житло вашої мрії? Звертайтесь до компанії Златограф Інтер'єр. Фірма виконує архітектурне проектування, дизайн інтер'єру квартир, дизайн інтер'єру будинку, предметний дизайн, здійснює проектування будівель і споруд тощо. В арсеналі компанії кращі технології, практика дизайнерського оформлення у різноманітних стилях , високий професіоналізм спеціалістів та постійне вдосконалення якості надання послуг.

Маєте питання щодо дизайну інтер'єру квартир? Хочете замовити дизайн інтер'єру квартир? Тоді, тільки зі Златограф Інтер'єр ви маєте прекрасну можливість втілити у життя мрію про комфортне житло! Телефонуйте.

free
Інформація про продавця:
Адреса
01034, Україна, Київська, Київ, вул. Прорізна, будинок 12, офіс 10
Телефони
Зареєструватись для розміщення оголошень
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create