Предметний дизайн — кульмінація оригінальності!
Предметний дизайн — кульмінація оригінальності!
Ціна договірна

Предметний дизайн — кульмінація оригінальності!

publishПідняти
Додано: 16 травня 2012 в 11:09

Предметний дизайн — кульмінація оригінальності!

publishПідняти
 
Ціна договірна
Ціна договірна
Дізнатись ціну

Предметний дизайн - сучасне уявлення про стиль!

Предметний дизайн - це використання різноманітних матеріалів, технік, технологій, в том числі сучасних, для створення неповторного «театрального» інтер'єру. Предметний дизайн в ідеалі складається із предметів, які легко монтуються або збираються. Зовнішній вигляд виробу витримується в певному стилі. Цей стиль нерозривно пов'язаний з матеріалом або матеріалами, з яких ця річ буде створена. Фактура, вага, пластичні властивості скла, металу, дерева, шкіри, тканини, полімеру, глини, бетону грають вирішальну роль в тому, наскільки цікавий буде створюваний об'єкт предметного дизайну. Зараз, коли канони багатьох стилів вже міцно встановлені, особливо актуально вміння дизайнера побачити нове застосування звичним матеріалам, або використовуючи новаторські матеріали докладати до них традиційні форми.

Сучасні дизайнери шукають все більш радикальні, нетривіальні, зухвалі рішення для зовнішнього вигляду своїх об'єктів, виходячи за рамки сформованого стилю, експериментуючи з кольором, поєднуючи в одній речі різні, часом чужі матеріали, використовуючи не характерні для даного типу виробів теми. І все це для того, щоб створити оригінальний і неординарний предметний дизайн.

Предметний дизайн - це вищий рівень оригінальності! Компанія Златограф Інтер'єр має багатий досвід роботи у сфері предметного дизайну. Кваліфіковані креативні дизайнери компанії додадуть "смачних родзинок" у інтер'єр вашого дому! За детальною інформацією телефонуйте за контактними номерами телефонів. Компанія Златограф Інтер'єр здійснює також архітектурне проектування, проектування будівель, дизайн інтер'єру квартир, дизайн інтер'єру будинку тощо.

free
Інформація про продавця:
Адреса
01034, Україна, Київська, Київ, вул. Прорізна, будинок 12, офіс 10
Телефони
Зареєструватись для розміщення оголошень
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create