Пропонуємо холодильні арегати
Пропонуємо холодильні арегати
  • +38 (097) 977-79-XX
Ціна договірна

Пропонуємо холодильні арегати

publishПідняти
Додано: 04 липня 2012 в 11:51

Пропонуємо холодильні арегати

publishПідняти
 
Ціна договірна
Ціна договірна
Дізнатись ціну

ВП «АРТЕ-Н» пропонує холодильні арегати. Підприємство займається виробництвом компресорно-конденсаторних агрегатів з повітроохолоджувачів з високоякісних комплектуючих відомих торгових марок.

Холодильні агрегати використовуються в торгівлі, хімічній та харчовій промисловості, машинобудуванні, будівництві, є ключовими компонентами систем вентиляції та кондиціонування комерційних та промислових об'єктів. Холодильні агрегати компанії «АРТЕ-Н» призначені для роботи в холодильних камерах об'ємом до 24 м/куб і більше.

Переваги компресорно-конденсаторних агрегатів ВП «АРТЕ-Н»:
- невисока вартість;
- простота монтажу і можливість установки всередині закритих приміщень;
- зручність експлуатації.

Холодильні агрегати компанії «АРТЕ-Н» складаються з електродвигуна, компресора, нагнітального трубопроводу, ресивера і конденсатора, об'єднаних в єдиному блоці. Для виробництва використовуються напівгерметичні та герметичні компресори французької компанії L'UNITE HERMETIQUE (Люніте Герметик) і німецького виробника Bitzer. Збираються холодильні агрегати виключно в заводських умовах на професійному обладнанні, що гарантує повну герметизацію, ефективне осушування і очищення блоків. Після складання готові агрегати проходять повний цикл технічних тестів, а значить, в продаж надходить тільки надійне обладнання, що не має дефектів.

Холодильні агрегати ВП «АРТЕ-Н» надходять у продаж у повністю герметичному стані. Стандартна комплектація включає в себе конденсатор, компресор, раму, ресивер, реле низького і високого тиску, оглядове вічко на рідинну лінію, фільтри-осушувачі на рідинну та газову лінії, а також запірні вентилі. Додатково можна замовити монітор напруги, масловідокремлювач, відокремлювач рідини і блоки додаткового управління тиском конденсації хладона.

Купити холодильні агрегати в «АРТЕ-Н» - означає, зробити правильний вибір, тому що компанія є виробничим підприємством, а працювати безпосередньо з виробником завжди вигідно і зручно.

free
Інформація про продавця:
Адреса
69084, Україна, Запорізька, Запоріжжя, вул. Колерова, будинок 3
Телефони
  • +38 (097) 977-79-XX
Зареєструватись для розміщення оголошень
Написати автору оголошення
Інформація про продавця
free
69084, Україна, Запорізька, Запоріжжя, вул. Колерова, будинок 3
  • +38 (097) 977-79-XX

Ще оголошення

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create