Купити глюкобаланс таблетки

Рубрика: Фармацевтика
Миколаївська Додано: 08 листопада 2019 в 15:58 publishПідняти
Купити глюкобаланс таблетки

Глюкобаланс таблетки являють собою комбінований препарат різних вітамінів, мінеральних речовин. Основним завданням є нормалізація роботи підшлункової залози та здатності до засвоєння глюкози. Його призначають хворим на цукровий діабет, проте не рідко його використовують для лікування захорювань серцево-судинної системи.

Оформити покупку можна заповнивши відповідну заявку на сайті компанії. Консультанти неодмінно зв’яжуться з Вами для вияснення усіх необхідних деталей. Чекаємо на Ваші замовлення!

Замовити
Автор оголошення: Товари для здоров'я - фітоаптека Джерело здоров'я
  • +38 (068) 738-05-XX

Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора

Замовити
продам 08 листопада 2019 в 15:41
Лікувальний засіб для суглобів купити в Миколаєві у нашому інтернет-магазині "Джерело здоров'я". Представлений засіб має протизапальну та болезаспокійливу дію. Допомагає зняти набряк та відновлює кровообіг. Значно покращується кровообіг, що забезпечу…
Замовити
продам 08 листопада 2019 в 15:25
Колаген отриманий із риби має відмінні відновлювальні властивості. Зокрема, колаген є основним компонентом сполучної тканини. Процес старіння значно пришвидшується у разі якщо в організмі знижений синтез колагену. Позитивні властивості колагену вже неоднаразово…
Замовити
продам 23 жовтня 2019 в 13:12
У складі препарату для лікування щитовидки містяться топінамбур, цикорій, листя чорниці, стеарат кальцію та натрію. Препарат використовують для поліпшення обміну речовин та нормалізації імунного статусу при цукровому діабеті, він нормалізує вуглеводний…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Premium
Працює з UB.ua 3 роки 8 місяців 3 дні
Адреса: 54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
Телефон:
  • +38 (068) 738-05-XX

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:

Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create