Лазерний ліполіз ICOONE@LASER MMAS
Лазерний ліполіз ICOONE@LASER MMAS

Лазерний ліполіз ICOONE@LASER MMAS

publishПідняти
Додано: 11 листопада 2019 в 22:03

Лазерний ліполіз ICOONE@LASER MMAS

publishПідняти
 
1134000.00 грн
1134000.00 грн
Замовити

Icoone® LASER пропонує ексклюзивну комбінацію неінвазивних технологій формування тіла : два незалежні моторизовані ролики, 915нм лазер, світлодіод 650нм.

Було доведено, що діодний лазер 915нм проникає в тканину і поглинається ліпідами, створюючи тепловий ефект, який пом’якшує жир в адипоцитах. Світлодіод 650нм змінює проникність мембрани жирових клітин, дозволяючи жиру, обробленому з 915нм лазером, переміщатися у внутритканевые порожнечі.

Механічна дія, що забезпечується двома незалежними моторизованими роликами, полегшує переміщення жиру в лімфатичну систему, збільшує кровотік і сприяє лімфатичному дренажу.

Фракційна підтяжка шкіри, що створюється за допомогою масивів мікроотворів на поверхні роликів, стимулює Multi Micro Alveolar Stimulation (Roboderm®) для ідеальної роботи з микровакуолями, розташованими в підшкірній клітковині. Два незалежні моторизовані ролики акуратно витягають шкіру, використовуючи три напрями обертання залежно від від типу тканини. Цей унікальний і неперевершений механізм дії, який поєднує в собі специфічне обертання з 1180 мікростимулюючими стимуляторами шкіри на дм², викликає основні фізіологічні ефекти для реабілітації і поліпшення природних функцій клітин. Він м’яко, але інтенсивно впливає на шкіру, щоб усунути жирові відкладення, поліпшити кровотік і лімфатичні потоки і реактивировать ліполіз. Він також стимулює виробництво колагену і еластину, щоб швидко розгладжувати і зміцнювати шкіру.

Icoone® LASER доступний в оздоровчій версії з малою потужністю лазера 0,5 Вт і в медичній версії для клінік з 1 Вт потужним.

 

gold
Інформація про продавця:
Адреса
79022, Україна, Львівська, Львів, Городоцька, будинок 225
Зареєструватись для розміщення оголошень
Написати автору оголошення
Інформація про продавця

Ще оголошення

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create