Біжучий рядок в маршрутках Києва, розміщення реклами

Рубрика: Тара та упаковка
Київ і Київська Додано: 03 серпня 2012 в 16:07 publishПідняти
Біжучий рядок в маршрутках Києва, розміщення реклами
 

Біжучий рядок в Києві користується великим попитом, тому що дозволяє доносити інформацію про рекламовані товари або послуги до споживача найбільш швидким і ефективним способом.

Біжучий рядок в транспорті Києва, розміщенням яких займається компанія ТОВ «УкрТрансМедіа» дозволять охоплювати велику споживчу аудиторію за короткий проміжок часу.

Такий формат реклами має найвищу віддачу при проведенні акцій, сезонних і передсвяткових розпродажів, встановлення знижок на певні види товарів в якийсь часовий проміжок і інших маркетингових ходів.

Біжучий рядок в маршрутках Києва - це сучасний, високотехнологічний формат реклами, який відмінно привертає увагу цільової аудиторії. З його використанням досить легко доносити інформацію про товари і послуги до потенційних споживачів і викликати у них зацікавленість.

ТОВ «УкрТрансМедіа» спеціалізується на послугах: реклама на транспорті, реклама в метро, світлодіодні екрани і табло, продаж і оренда.

Замовити
Автор оголошення: Реклама в громадському транспорті Київ, Харків, Черкаси, led дисплеї - УкрТрансМедіа
 
Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора
 
Замовити
продам 02 жовтня 2013 в 11:15
Ми здійснюємо продаж LED-дисплеїв для транспорту, магазинів, навчальних закладів. Прості у користуванні. Надаємо гарантії, здійснюємо сервісне обслуговування. В основі LED-дисплеїв лежить програма управління в режимі реального часу. Це дає можливість…
Замовити
продам 02 жовтня 2013 в 11:13
LED-дисплей (рухомий рядок) працює тихо, але результативно. Такі установки дозволяють швидко запустити необхідну інформацію, не потрібна попередня підготовка рекламного ролика. Ми пропонуємо LED-дисплеї (рухомий рядок), які підійдуть для транспортних…
Замовити
продам 02 жовтня 2013 в 11:10
Запрошуємо до співпраці усіх, хто хоче купити інформаційні дисплеї для автобусів. Ми можемо запропонувати установки різних габаритних розмірів 60х17х6 см, 16х80 см, 100х11х6 см, 7х120 діодів. Інформаційні дисплеї для автобусів поставляються у трьох кольорах:…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Pro
Працює з UB.ua 9 років 2 місяці 21 день
Адреса: 04073, Україна, Київська, Київ, пр-т Московський, будинок 8, офіс 212
Телефон:
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create