Пропонуємо строп канатний
Пропонуємо строп канатний
  • +38 (044) 206-10-XX
Ціна договірна

Пропонуємо строп канатний

publishПідняти
Додано: 01 жовтня 2012 в 16:24

Пропонуємо строп канатний

publishПідняти
 
Ціна договірна
Ціна договірна
Дізнатись ціну

Торгова компанія «Метиз» пропонує купити строп канатний за ціною виробника, надійний та стійкий до різких динамічних навантажень.

Компанія виготовляє канатні стропи в двох варіантах - методом заплітання та опресовування алюмінієвою втулкою.

Обпресовані стропи дешевше заплетених, вони виготовляються з жорсткого канату, стійкого до осьових навантажень і стирання, підходять для вертикального стропування вантажів.
 
Заплетені стропи - більш гнучкі, виготовляються з м'якого канату, їх краще використовувати для обгортання та затягування вантажів.
 
ТК «Метиз» має все необхідне для масового виробництва плетених і обпресованих канатних стропів: необхідний дозвіл на застосування; випробувальний стенд, атестований Федеральним агентством з технічного регулювання та метрології, на якому проводиться вхідний і вихідний контроль продукції; достатню кількість верстатів для ручного заплітання та наявність кваліфікованих працівників дозволяє випускати велику кількість стропів в найкоротші терміни.

Для виробництва стропів використовуються м'які канати ГОСТів - 7668 і 3079.

Кожен строп канатний забезпечений биркою та паспортом виробу, де вказується ГОСТ, номер сертифіката, дата виготовлення каната та його розривне зусилля. Ви завжди можете переконатися в тому, що канат у ваших стропах підібраний правильно і зроблений нещодавно, а не припадав пилом на складах протягом декількох років.

Також компанія пропонує канат сталевий, строп текстильний, стропи ланцюгові та іншу канатну продукцію. У продажу є стрічка поліестерова.

free
Інформація про продавця:
Адреса
01000, Україна, Київська, Київ, проспект Перемоги, будинок 67, офіс 107
Телефони
  • +38 (044) 206-10-XX
Зареєструватись для розміщення оголошень
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create